Sanal Ofis Fiyatları
Sanal Ofis Fiyatları

Sanal Ofis Fiyatları; ülkemizde şirket kuruluşu yapmak isteyen girişimlerin karşılaştıkları en büyük problemlerden birisi yasal adres zorunluluğudur.

Yeni girişimciler kuruluş sırasında ve sonrasında katlanacakları maliyetlere ayrıca kira ve kiradan dolayı ödeyecekleri stopaj vergisini ödeme istemezler.

Sanal Ofis, girişimcilere şirket kuruluşu sırasında yetkili kuruluşlara adres bildirimi yapabilmeleri için sunulmuş bir çözümdür.

Sanal Ofis ve Hazır ofis hizmeti size stopaj ödemeden resmi tebligatlarınızın ve kargolarınızın teslim alınması ve şirket kuruluşu yaparken yasal adresiniz olarak tescil etmenizi kapsamaktadır.

Sanal Ofis / Hazır Ofis Fiyatlarımız

  • Yıllık Peşin Ödemelerde aylık fiyatımız 150 TL + KDV’dir.
  • Altı Aylık Peşin Ödemelerde aylık fiyatımız 175 TL + KDV’dir.
  • Aylık ödemelerde fiyatımız 200 TL+ KDV’dir.
Fiyata Dahil Olan Hizmetler:
  1. Yasal Adres, hizmetimiz ile; bizim şube adreslerimizden birini seçerek, şirketinizin resmi adresi (yasal adres) olarak vergi dairesi ve diğer kurumlara bildirebilirsiniz. Bu şekilde ayrıca bir ofis ve personel maliyetine girmeden şirketinizi resmen açabilirsiniz.
  2. Yasal Adresinizde size gelen tebligat, kargo ve postalar bizim sekreterimiz tarafından teslim alınır, muhafaza edilir. Size e-posta ve SMS gönderilerek gelen evrak/kargo hakkında bilgi verilir.
  3. Çözüm ortaklarımız aracılığı ile Mali Müşavirlik, Hukuk ve Dış Ticaret konularında destek alabilirsiniz.

Sanal Ofis Fiyatları konusunda sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.